• Добро пожаловать на форум умных покупателей! Присоединяйтесь к нашей уютной компании и участвуйте в обсуждениях – Регистрация

Aukro.ua так называемые проверенные пользователи (Украина)

  • Автор темы since.111111
  • Дата начала
San4et

San4et

Новичок
Регистрация
1 Мар 2012
Сообщения
361
Баллы
0
Местоположение
Sevastopol
Удивлен, что то мало я верю в ихнюю работу по улучшению.
А вот, то что эта копейка за выставление, через пару месяцев превратится в десять, а потом и гривну, можно не сомневаться. С комиссией за продажу, начиналось точно так же.
 
D

dmitriiss

Продвинутый
Регистрация
19 Окт 2012
Сообщения
328
Баллы
219
эта копейка за выставление, через пару месяцев превратится в десять, а потом и гривну, можно не сомневаться
такое тоже может быть, но может исчезнут проды с нулячими товарами
 
SemDoc

SemDoc

Продвинутый
Регистрация
19 Окт 2011
Сообщения
951
Баллы
213
Местоположение
Украина
А вот, то что эта копейка за выставление, через пару месяцев превратится в десять, а потом и гривну, можно не сомневаться. С комиссией за продажу, начиналось точно так же.
Да наверно ближайший год нет.

Там есть товары которых выставление 5 грн, но без комисий.
Я подсчитал, что ранее с продажи лота за 3000грн, я приблизительно платил 50 грн, + еще всегда беру рекламу +16грн.
Теперб это будет где то 70 грн + 10.5грн +16 грн.
ПОдорожало не очень сильно но всеравно обидно, и так комисия немаленкая в аукро.
 
D

dmitriiss

Продвинутый
Регистрация
19 Окт 2012
Сообщения
328
Баллы
219
К

катафея

Новичок
Регистрация
18 Янв 2013
Сообщения
72
Баллы
0
Местоположение
донецк
Да наверно ближайший год нет.

Там есть товары которых выставление 5 грн, но без комисий.
Я подсчитал, что ранее с продажи лота за 3000грн, я приблизительно платил 50 грн, + еще всегда беру рекламу +16грн.
Теперб это будет где то 70 грн + 10.5грн +16 грн.
ПОдорожало не очень сильно но всеравно обидно, и так комисия немаленкая в аукро.

за шубу 3350 моя комиссия 134 рубля :huh: ,а чо у вас так мало?????????
 
D

dantis

Новичок
Регистрация
4 Май 2012
Сообщения
162
Баллы
0
Местоположение
Украина
Сильно прижали как раз тех, кто торгует мелочевкой. До 50 грн 2 грн комиссия. То есть товар продал за 10- 2 отдай. На аукро этой мелочевки масса. От наклеек на экран до мышей компьютерных. Будут неконкурентоспособны в сравнении с магазинами.
 
SemDoc

SemDoc

Продвинутый
Регистрация
19 Окт 2011
Сообщения
951
Баллы
213
Местоположение
Украина
D

Donbass

Новичок
Регистрация
29 Янв 2012
Сообщения
78
Баллы
0
Местоположение
Украина
продажи вялые
зато покращення так и прет с сентября прошлого года!
а за само это слова можно предупреждение или даже блокировку получить

нулевички затейники щелкают от скуки, баланс в минуса уходит, теперь еще за выставление стали брать

самоубийцы там в администрации!

как продавец я еще могу как то подстраиваться, одновременно расширяясь на запасных площадках

но как для покупателя аукро для меня начинает умирать
 
D

ddearme

Новичок
Регистрация
26 Май 2013
Сообщения
6
Баллы
0
Местоположение
Украина
Да, из-за такой комиссии цены на мелочевку приходится задирать или выставлять мелкооптовую партию. А продажи сильно просели.
 
Vitaliy00075

Vitaliy00075

Новичок
Регистрация
4 Май 2012
Сообщения
888
Баллы
0
Местоположение
Украина
цены на мелочевку приходится задирать
да цены такие ставят что на али бывает дороже купить чем на аукро, они что вагонами завозят чтобы еще и прибыль иметь от продажи и аукро комиссию платить?
 
D

ddearme

Новичок
Регистрация
26 Май 2013
Сообщения
6
Баллы
0
Местоположение
Украина
Vitaliy00075

Vitaliy00075

Новичок
Регистрация
4 Май 2012
Сообщения
888
Баллы
0
Местоположение
Украина
и таможне за вагонные партии платить.
ну таможня не так уже и много я считал при завозе куба телефонов получается по 3-4 гривны на штуку (доставка+растаможивание конечно серое) но там стартовый вброс денег нужен большой, а вот продажа "под заказ" с разницей в стоимости 5 баксов, я чет не понимаю профита.
 
SemDoc

SemDoc

Продвинутый
Регистрация
19 Окт 2011
Сообщения
951
Баллы
213
Местоположение
Украина
Vitaliy00075, У меня знакомого на аукро этим лотом под заказ и кинули. И продавец был с рейтингом, одного дня он собрал побольше денег и сказал, что у него украли "банковськую карту с пинкодом и все деньги украли".

Суть в том, что если цена сильно ниже рыночной - это первый звоночек для отказа от такой сделки.
 
Vitaliy00075

Vitaliy00075

Новичок
Регистрация
4 Май 2012
Сообщения
888
Баллы
0
Местоположение
Украина
Суть в том, что если цена сильно ниже рыночной - это первый звоночек для отказа от такой сделки.
Я то понимаю но как объяснить хомячкам что покупая тут дешевле нежели стоит там нужно задуматься "а смысл продавцу"
 
A

arik89

Новичок
Регистрация
16 Июн 2013
Сообщения
6
Баллы
0
Додам від себе кілька слів про аукро (свідомо пишу з малої букви через неповагу).
На аукро продаю можна сказати ще з самого його початку. Випадково туди натрапив і вирішив зареєструватися. До цього моменту працював на площадці Auction.ua, яка згодом стала частиною аукро.
З розумінням поставився до аукро, коли у них ввели комісію за продаж, але як виявилося - це був перший крок до деградації цього аукціону. Чим далі, тим більше я не розумів за що я оплачую комісію. Сервісу жодного. Постійні проблеми з новими покупцями, які куплять і забудуть що були на аукро, а ти потім починай розбиратися з аукро по комісії, яку з теле списали хоча нічого не купили. Якщо продаєш кілька позицій - це не проблема, але якщо у тебе їх сотня. На мої прохання вирішити цю проблему були тільки банальні відписки, що жодних змін не передбачається.
Далі стало ще "краще". Якщо раніше я хоч якось міг контролювати те, хто може купувати лоти (виставляв заборону покупки не підтрведжених покупців), це принаймні відганяло жартівників, то згодом це обмеження було знято самим аукро. І тут почалося... 10 покупок з яких одна тільки підтверджувалася. Дзвниш до інших - нариваєшся на грубість. Звертаєшся в аукро, а вони як у дитячому садочку: "Напишіть хто вас образив і ми його заблокуємо" :)))) Далі пішов новий дивіз на аукро : "Покупець завжди правий". Це просто добило моє терпіння... будь хто може робити в твою адресу що завгодно, а адміністраця тримається в стороні. Звертаєшся до них, а вони як роботи: "Надайте нам скріншоти переписки або інші документи". А тепер саме цікаве. Аукро завжди завяляє, щоб уникнути спірних ситуацій, ведіть переписку по e-maill і зберігайте цю переписку. От мені цікаво, вони самі вірять в те, що пишуть. Як скріншот переписки може бути доказом??? Та в будь якому фоторедакторі таких переписок можна сотнями робити. Дойде до патової ситуації, вам адміністрація скаже: " Спірне питання вам потрібно врегулювати з вашим покупцем/продавцем. Тоді не розумі нащо вони взагалі там сидять і роблять розуміний вигляд?
Ще одна "цікавинка" з'явилася нещодавно. Якщо раніше покупець робив покупку, але в силу тих чи інших обставин не міг її оплатити і відповідно забрати, тоді комісію за продаж можна було пернути без негативних чи нейтральних відгуків, є люди яких розумієш і ідеш на зустріч тому і не хочеться псути їх рейтинг. Для цього потрібно було заповнити відповідний пункт при оформленні поверння. Зараз же такої можливості немає. Тобто виходить так що на аукро зараз дві дороги, або продаєше і платиш комісію, або не продаєш і не платиш. Варіанту самостійного вирішення питання уже немає. Коли починаєш виясняти чому не повертається комісія, аукро вимагає документи, які б підтвердили, що угода не відбулася. На мої аргументи, що не може бути документів в угоди яка не відбулася мені просто пишуть дурниці. Якщо наприклад після продажу я веду розмову з покупцем виключно по телефону (таке на аукро не заборонено) і відповідно ніякх переписок бути не може мені відповіли наступне:
"Ви могли рекомендувати покупцям вести спілкування по e-mail листуванні, або після розмови по телефону дублювати по e-mail Ваш діалог". Вони мабуть коли це пишуть самі ж сміються. І це є діалог на рівні дитячого садка.
Як добросовісний продавець, бо за всі роки що я на Аукро у мене майже 2000 позитивних відгуків без жодного негативу і нейтралу, я можу сміливо заявити: "аукро - це шарашкына контора, яка нічого не гарантує як продавцям так і покупцям. Людей розводять користуючись рекламою. На аукро я більше не працюю і нікому туди не раджу ходити. ціни на нові речі там не можуть бути нижчими за ті які пропонують наприклад інтернет-магазину. Чому? Та тому, що коміся закладається в ціну. В інтернет-магазині хоч якійсь гарантії є (хоча те чи нас обмануть також напряму від нас залежть), тоді як на аукро продається 90% підробок з Китаю під виглядом оригіналу.
Оминайте аукро і порадьте це зробити і своїм друзям
 
SemDoc

SemDoc

Продвинутый
Регистрация
19 Окт 2011
Сообщения
951
Баллы
213
Местоположение
Украина
arik89, Взагальному згідний. Адміністрація аукро завжди старається відповідсти відпискую.

Але в чому проблема повернення комісії? Мені завжди повертають, якщо дотримані всі умови. Тобто негативний або нейтральний відгук.
 
A

arik89

Новичок
Регистрация
16 Июн 2013
Сообщения
6
Баллы
0
Але в чому проблема повернення комісії? Мені завжди повертають, якщо дотримані всі умови. Тобто негативний або нейтральний відгук.
Проблема в тому, що в Аукро є варіант повернення комісії, коли товар повертається покупцем якщо він раптом не підійшов або з іншої поважної причини . Офіційно це звучить як: " твар був повернутий покупцем в рамках рекламації". Цією послугою користувався тоді, коли справді була поважна причина у покупця (як не крути, але усі ми люди і в мене не є першочерговим завданням продати як найбільше товару без огляду на ситуації). Я чудово розумію, що зловживати таким способом могли багато продавців, але те що зробили тепер не вкладається в ніякі рамки. В чому суть нововведення. Тепер до уваги почали барати відгуки, які залишив тобі покупець. Що це означає? Наприклад купив у мене покупць якусь річ вартістю 2000 грн, з неї я заплатив приблизно 70 грн комісії (знято автоматом). Потім в процесі обговорення деталей покупки виясняється, що покупць допустив помилку і йому не потрібен цей лот, а інший або взагалі не потрібен. Так як займаюся комплектуючими до телефонів, то не завджи проста людина, яка вирішила зробити ремонт свого апарату має уявлення що їй потрібно. Стараюся розяснити, підказати, якщо бачу що людині це взагалі ні до чого. Тим більше, навіть якщо відіслати свідомо річ, яка людині ні до чого, тоді вона її отримає, перевірить і почнуться питання, що не те присали, або воно не робоче, або ще щось. Це займає багато часу. Та от.... коли досягаю розуміння з покупцем, але ж ставка зроблена і комісія списана. Негатив ставити не хочу та й нейтральний відгук хоч він і нейтральний, але на відсотки в загальному рейтингу впливає. притензій я до людини не маю і він залишається задоволеним. Ми можемо обмінятися позитивними відгуками, адже це зовсім не суперечить правилам аукро, так як відгуки не є обов'язковою умовою для завершення угоди і те, що в ньому викладено є особистою справою покупця/продавця. Якщо зараз подати запит на повернення комісії даним способом, а покупць або продавець залишить позитивний відгук, аукро відмовляє в поверненні, а вимагає підтвердення, що угода не відбулася. Виникає питання: " якщо відгук не є обов'язковою умовою, то чому тоді на його основі приймається рішення про відхилення поверення комісії?"
 
SemDoc

SemDoc

Продвинутый
Регистрация
19 Окт 2011
Сообщения
951
Баллы
213
Местоположение
Украина
arik89, згідний, правила там далекі не досконалі.
Якщо буде виставлений відгук, то в межах рекламації повернення не пройде. Тому я прошу не виставляти відгук, якщо товар повертають.

Я би з радістю перейшов на іншу платформу для продажу, але нажаль нічого кращого в Україні, крім аукро, просто напросто немає.
 
A

arik89

Новичок
Регистрация
16 Июн 2013
Сообщения
6
Баллы
0
Я би з радістю перейшов на іншу платформу для продажу, але нажаль нічого кращого в Україні, крім аукро, просто напросто немає.

Не знаю, чи користувалися ви Auction.ua, коли воно ще існувало, але тоді вони на 10 кроків були попереду теперішнього аукро.
Зверніть увагу.... коли відкриваєте першу сторінку на аукро, хоча б десь є інформація (фото - відео), яка б розяснювала що таке аукро і як ним користуватися. Немає... це все наводить на думку, що все зроблено лише для того щоб був бардак. Бо як говорив один мій знайомий: " У бардаку простіше гроші заробляти". Тобто аукро виграє на тому, що приходить недосвідчений покупець, наробить ставок і тоді можна маніпулювати з поверненням комісії користуючись двобокістю їхньої угоди користувача.
 
SemDoc

SemDoc

Продвинутый
Регистрация
19 Окт 2011
Сообщения
951
Баллы
213
Местоположение
Украина
arik89, Auction.ua не користувався.

Я про теперішній час говорю, немає альтернатив, тому й приходиться це терпіти.
 
Live

Similar threads




Вверх
Live