• Добро пожаловать на форум умных покупателей! Присоединяйтесь к нашей уютной компании и участвуйте в обсуждениях – Регистрация

Я отримав непогашений Пунк страйк

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
I

igor4uk

Новичок
Регистрация
3 Июл 2009
Сообщения
3
Баллы
0
Местоположение
Україна
ПРИВІТ ЛЮБІ ФОРУМЧАНИ!
Зареєструвався я на ебау і купив нечайно лот! Недумав шо так просто можна буде його купити без карткового рахунку! Я лот купив зразу за 100$ доставка не була указана, а потім оказалось що продаветь хоче ше 58$ за доставку! Я однозначно відказався, так як мене таке невлаштовує! Йому написав шоб він відмінив покупку, що я тут новенький і погано анг. знаю і щоб неставив поганий відзив! Вроді все було добре і через пару днів приходить мені від ebay, що у вас 1 неоплачений лот, щоб я його оплатив до 19 числа! Сьогодні відкриваю пошту а там прийшло від ebay ( You have received an Unpaid Item strike. )! Через пару днів зроблять карточку і незнаю чи лишатись з цим акаунтом дальше чи може можна создати 2-ий??? Якщо 1 страйк то ні чого страшного!? Чи зможу я купляти любий лот, чи уже не всі продавці мені захочуть продати? Форумчани підскажіть, а то я новенький в цій справі і такого наробив! Більше такого неповториться! Всім подякував наперед хто відгукнеться.
 
ax5

ax5

Новичок
Регистрация
30 Июл 2008
Сообщения
2 893
Баллы
0
Местоположение
Moscow
2. Основные правила поведения на форуме
2.1. Официальный язык форума – русский.
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Live

Similar threads




Вверх
Live